PRODUKTET
Shtë e angazhuar që t'u sigurojë përdoruesve zgjidhje gjithëpërfshirëse të aksesorëve dixhital. Produktet përfshijnë seritë e shtrirjes periferike të kompjuterit, seritë e transferimit periferik të celularit, seritë e transferimit dixhital periferik, seritë e transferimit USB2.0 / 3.0 / 3.1 usb-c, seritë e transferimit SlimPort, seritë e shpërndarësit HDMI, etj.
LEXO MË SHUMË
 • Dritë LED e Rimbushshme Qafë e Varur Mbushëse Mini Fan USB
  Dritë LED e Rimbushshme Qafë e Varur Mbushëse Mini Fan USB
  Dritë LED e Rimbushshme Qafë e Varur Mbushëse Mini Fan USB USB Rimbushës LED Dritë Lazy Fan Qafë Varur Fan Hands Portable Pa Neckband Sport Fan Për Udhëtim Camping 2000mAh Bateri e Rimbushshme: Mund të furnizohet dhe rimbushet nga të gjitha pajisjet USB me dalje 5V (të tilla si bankat e energjisë, kompjuterët, etj.). Pasi të jetë plotësisht e ngarkuar, bateria mund të funksionojë për 2-8 orë. 3 Shpejtësi të rregullueshme: Cilësimet e shpejtësisë së ulët / të mesme / të lartë plotësojnë nevojat tuaja të ndryshme të shpejtësisë së erës. Shpejtësia më e lartë e erës fryn ajrin me 5.9M / S! Karakteristikë: 1 Dizajn pa duar dhe kufje: Kur jeni duke ecur, patjetër që nuk doni të mbani një ventilator, model unik pa duar dhe kufje, kështu që mund ta varni tifozin në qafë. 2 LED + 360 ° Ventilator i Dyfishtë i Rrotullueshëm, Ftohtë Dyfish: Me modalitetin LED të ndryshueshëm, I përshtatshëm për sport / lexim gjatë natës. Ky ventilator i qafës mund të rregullojë drejtimin 360 °, i cili ju lejon të gjeni drejtimin më të duhur të erës. 3 3 Niveli i Shpejtësisë së Rregullueshme: Tehu i ventilatorit është një model me shtatë fletë, era është më e fuqishme. Shumë tifozë në treg janë të dizajnuar me thika me tre fletë. Era është shumë e vogël dhe me zhurmë të ulët. Ky ventilator personal pa duar ka nivelin e shpejtësive të ulëta / mesatare / të larta 3. 4 Fan i rimbushur USB: Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar 2000mAh, mund të karikoni tifozin përmes një kabllo USB. Dhe kabllo USB që vjen me tifoz në përputhje me çdo port USB, të tilla si kompjuter, laptopë, bankë të energjisë, dhe fole të rregullt dhe kështu me radhë. 5. Zbatim i gjerë dhe garanci: Ky ventilator portabël është ideal për ftohje personale, zyra, aktivitete në natyrë, të tilla si kampe, Udhëtime , shëtitje, ngjitje dhe shikim sportesh etj. Për njerëzit me flokë të gjatë, ju lutemi lidhni flokët kur vishni tifozin për të parandaluar nxitjen e tyre në tifoz. Shënim: Paketa përmban një ventilator të rimbushshëm, kabëll USB për karikim, manual përdorimi, pa vaj esencial / parfum. Para se të përdorni tifozin për ftohjen e rripit të qafës, sigurohuni që të lidhni flokë të gjatë për të shmangur lëndimin. Përshkrim i produktit: Materiali i Produktit: ABS Plastike dhe Silikoni Madhësia e produktit: 190 * 230 * 30 mm Dizajni: 3 ingranazhe të rregullueshme Ingranazh i dritës: 2 Hyrja e ngarkesës: DC5V 1A Koha e tarifimit: 3 orë Modeli i baterisë: 18650-3.7V 2000MAH Motor: Motor pa furçë Pesha: 185g Stili: Tifoz i varur në qafë USB Dhuratë për: Miqtë (Ditëlindja. Krishtlindje. Dhurata të Vitit të Ri) Gama e përdorimit: shtëpi / shkollë / zyrë / jashtë Mirëmbajtja e produktit: Mos vendos gishtat në tifoz, Fëmijët nën 6 vjeç duhet të ndihmohen nga kujdestari. 1. Dizajni i varur: Dizajn unik i qafës së varur, i ndryshëm nga stili i mëparshëm i dizajnit, dizajni i ventilatorit është më fleksibël, mund të bartet dhe ndriçimi i ndryshueshëm ju bën më tërheqës kur shijoni freskinë e ventilatorit. Ashtë një gjë e domosdoshme për verën 2. Përdorimi i ndryshueshëm: Ky tifoz i vogël në qafë i varur mund të paloset, kështu që ju keni një larmi mënyrash për ta përdorur, koka e këtij tifozi mund të kthehet 360 gradë. (1) Mund të varet në qafë (2) Ndryshoni formën e saj, vendoseni në tavolinë dhe përdorni (3) Mund të përdoret gjithashtu në dorë. 3. Shpejtësia e erës së rregullueshme: (1) Shpejtësi e ulët: Një fllad i butë dhe përvojë e rehatshme (2) Shpejtësia mesatare: freskuese vjen për të hequr nxehtësinë (3) Shpejtësia e lartë: Shpejtësia e erës së fortë, momentet e freskëta vijnë tek ju 4. Dritat e ndryshueshme magjike LED: Dizajni i veçantë i ndriçimit LED ju lejon të shijoni freskinë ndërsa tërheqni vëmendjen. Ka 4 ngjyra të ylberit, dhe ka drita të bardha fikse për të ndriçuar. Mund të zgjidhni midis dy mënyrave. 5. Tifoz i rimbushur USB: Karikimi i plotë mund të funksionojë për 2-8 orë. Convenientshtë i përshtatshëm për t'u mbajtur kudo dhe në çdo kohë. Një zgjedhje e mirë e Ditës së Shkollës, Dhuratës së Ditëlindjes.
 • Pesha e lehtë Mini inovues i karikimit me USB të bendsueshëm 3 në 1 të tipit C
  Pesha e lehtë Mini inovues i karikimit me USB të bendsueshëm 3 në 1 të tipit C
  Pesha e lehtë Mini injeksioni i karikimit me USB të bendsueshëm 3 në 1 të tipit C Logo e personalizuar Giveaway Mini 2/3 në 1 Tifoz C Portable Android IPhone Android për smartphone Të gjitha modelet kanë: ndërfaqe Android, ndërfaqja Apple, Android + USB, Apple + Android. Emri i produktit: mini tifoz telefoni 2 në 1 / mini tifoz telefoni 3 në 1 Madhësia: 9cmx3.8x4.3cm Tensioni: 5V Fuqia: 1W Ngjyra: e bardhë, e zezë, e kuqe, portokalli, jeshile, blu Materiali: TPE + ABS Marrja e të arrestuarve: Çantë PP për secilin artikull Përshkrimi i produktit: Për IPhone5 / 5S / SE / 6 / 6S / 6S Plus / 7/7 Plus / 8 / 8Plus / X Për HUAWEI / XIAOMI / BLACKBERRY / SAMSUNG / OPPO / VIVO / OnePlus Bardhë, Portokalli, Jeshile, Rozë, E zezë, Blu, shumë ngjyra opcionale 100% krejt e re dhe me cilësi të lartë Revolucionet motorike 16000 kthesë Motorri mund të punojë vazhdimisht100 + orë Material për mbrojtjen e mjedisit TPE Pa bateri, Vetëm USB / Mikro USB / Rrufe / Tipi C Dizajn unik i përkulshëm, gjithashtu ka peshë të lehtë Era e fortë, zhurma e ulët dhe kursimi i energjisë Koha e gjatë e punës me konsum të ulët të energjisë Portative, me zhurmë të ulët, cilësi të garantuar me jetë të gjatë pune
 • Dritë e natës Handheld Foldable Mini Fan USB
  Dritë e natës Handheld Foldable Mini Fan USB
  Dritë e natës Handheld Foldable Mini Fan USB Mini Handheld Folding Light Night Fan USB Fan LED i rimbushur me mbajtës telefoni thithës Mbështetëse krijuese e telefonit Mbështetëse telefonike LED Mbushëse Mbushëse USB Mini Mbërthyese USB 800mAh Bateri e Rimbushshme: Mund të furnizohet dhe rimbushet nga të gjitha pajisjet USB me dalje 5V (të tilla si bankat e energjisë, kompjuterët, etj.). Sapo të karikohet plotësisht, bateria mund të funksionojë për 2-3 orë. 2 Shpejtësi të Rregullueshme: Ulët // Cilësimet e shpejtësisë së lartë plotësojnë nevojat tuaja të ndryshme të shpejtësisë së erës. Shpejtësia më e lartë e erës fryn ajrin me 5.9M / S! Karakteristikë: 1 Një ventilator profesional portabël me integrim të dizajnit, pamjes së thjeshtë dhe strukturës së fortë. 2 Tifoz i rimbushur pinjoll USB me mbajtëse telefoni të tasit thithës, sistem inteligjent kontrolli, performancë të besueshme, e cila është plotësisht funksionale dhe funksionim i lehtë. 3 Përdorimi i baterisë litium të kapacitetit standard ndërkombëtar (Përfshihet), që mund të riciklohet dhe karikohet nga ngarkuesi USB, kompjuteri dhe banka e energjisë. 4 Dizajni unik i ventilatorit portabël, stili krijues, i bërë me cilësi të lartë ABS + Silikoni, ka një strukturë dhe presion të fortë. 5. Tifoz fuqie i rregullueshëm me shumë shpejtësi, ulni ose fikni ajrin me teknologji me shpejtësi pafundësisht të ndryshueshme, efikase dhe kurseni energji. 6. Fan i rimbushur USB: Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar 800mAh, mund të karikoni tifozin përmes një kabllo USB. Dhe kabllo USB që vjen me tifoz në përputhje me çdo port USB, të tilla si kompjuter, laptopë, bankë të energjisë, dhe fole të rregullt dhe kështu me radhë. Shënim: Paketa përmban një ventilator të rimbushshëm të pinjollit, kabllo karikimi USB, manual përdorimi, pa vaj esencial / parfum. Para se të përdorni tifozin pinjoll, sigurohuni që të lidhni flokë të gjatë për të shmangur lëndimin. Përshkrim i produktit: Materiali i Produktit: ABS Plastike + Silikon Dizajni: 2 ingranazhe të rregullueshme Hyrja e ngarkesës: DC5V 1A Koha e tarifimit: 3 orë Modeli i baterisë: 18650-3.7V 800MAH Motor: Motor pa furçë Stili: Tifoz thithës USB me mbajtësin e telefonit Dhuratë për: Miqtë (Ditëlindja. Krishtëlindja. Dhuratat e Vitit të Ri) Gama e përdorimit: shtëpi / shkollë / zyrë Mirëmbajtja e produktit: Mos vendos gishtat në tifoz, Fëmijët nën 6 vjeç duhet të ndihmohen nga kujdestari.
 • Mbajtëse e Shkëputshme e Telefonit 2000 MAh Mini Fan ngarkues USB
  Mbajtëse e Shkëputshme e Telefonit 2000 MAh Mini Fan ngarkues USB
  Mbajtëse e Shkëputshme e Telefonit 2000 MAh Mini Fan ngarkues USB Tifoz portabël USB i rimbushur i tryezës me mbajtëse telefoni të ndashme për ambiente të brendshme 2000mAh Bateri e Rimbushshme: Mund të furnizohet dhe rimbushet nga të gjitha pajisjet USB me dalje 5V (të tilla si bankat e energjisë, kompjuterët, etj.). Sapo të karikohet plotësisht, bateria mund të funksionojë për 2-6.5 orë. 3 Shpejtësi të rregullueshme: Cilësimet e shpejtësisë së ulët / të mesme / të lartë plotësojnë nevojat tuaja të ndryshme të shpejtësisë së erës. Shpejtësia më e lartë e erës fryn ajrin me 5.9M / S! Karakteristikë: 1. Një ventilator profesional portabël me integrim të dizajnit, pamjes së thjeshtë dhe strukturës së fortë. 2 Tifoz tavoline rimbushëse USB me mbajtëse telefoni të ndashme, sistem inteligjent kontrolli, performancë të besueshme, e cila është plotësisht funksionale dhe funksionim i lehtë. 3 Përdorimi i baterisë litium të kapacitetit standard ndërkombëtar (Përjashtuar), që mund të riciklohet dhe karikohet nga ngarkuesi USB, kompjuteri dhe banka e energjisë. 4 Dizajni unik i ventilatorit portabël, stili krijues, i bërë me cilësi të lartë ABS, ka një strukturë dhe presion të fortë. 5. Tifoz fuqie i rregullueshëm me shumë shpejtësi, ulni ose fikni ajrin me teknologji me shpejtësi pafundësisht të ndryshueshme, efikase dhe kurseni energji. 6. Fan i rimbushur USB: Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar 2000mAh, mund të karikoni tifozin përmes një kabllo USB. Dhe kabllo USB që vjen me tifoz në përputhje me çdo port USB, të tilla si kompjuter, laptopë, bankë të energjisë, dhe fole të rregullt dhe kështu me radhë. Shënim: Paketa përmban një ventilator të rimbushshëm, kabëll USB për karikim, manual përdorimi, pa vaj esencial / parfum. Para se të përdorni tifozin e tryezës, sigurohuni që të lidhni flokë të gjatë për të shmangur lëndimin. Përshkrim i produktit: Materiali i produktit: ABS Plastike Dizajni: 3 ingranazhe të rregullueshme Hyrja e karikimit: DC5V 0.8A Koha e tarifimit: 2.5 orë Koha e punës: shpejtësia më e ulët, 6.5 orë, shpejtësia e mesme, 3.5 orë, shpejtësia më e lartë, 2 orë Modeli i baterisë: 18650-3.7V 2000MAH Motor: Motor pa furçë Stili: Tifoz tavoline USB me mbajtësin e telefonit të ndashëm Dhuratë për: Miqtë (Ditëlindja. Krishtëlindja. Dhuratat e Vitit të Ri) Gama e përdorimit: shtëpi / shkollë / zyrë Mirëmbajtja e produktit: Mos vendos gishtat në tifoz, Fëmijët nën 6 vjeç duhet të ndihmohen nga kujdestari.
SHICERBIMI ynë
Kompania jonë ka qenë e angazhuar për R
& D produkte, të kënaqur kërkesat e klientëve tanë.
Garancia jonë e cilësisë së produktit është 12 muaj.
Ekipi ynë i shërbimit do t'i përgjigjet kërkesës suaj brenda 2 orësh.
Kapaciteti ynë OEM / ODM:
Mbi 1.000 fabrikë metër katror, ​​më shumë se 50 punëtorë të aftë, 2 linja montimi, dy grup makinerish formimi me injeksion, dy grup makinerish me frekuencë të lartë , një grup makinerie shtrëngimi , 2 grup i tenxhere bashkues dhe shirita dixhital inteligjent teli, makina dredha-dredha Strip zhveshës pneumatik. Mujori tejkalon 30,000 njësi.
LEXO MË SHUMË
RRETH NESH
Shenzhen Yuyue Electronic Technology Co, Ltd, themeluar në vitin 2009, e specializuar në USB HUB, TYPE-C Docking Station
& Adapter i Rrjetit
Shenzhen Yuyue Electronic Technology Co, Ltd, themeluar në vitin 2009, e specializuar në USB HUB, TYPE-C Docking Station
& Adapter i Rrjetit. Gjatë 11 vjet përvojë në prodhim, ajo është bërë një prodhues i madh në këtë fushë.

Shtë një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron kërkimin dhe zhvillimin, projektimin, prodhimin dhe shitjet. Shtë e angazhuar që t'u sigurojë përdoruesve zgjidhje gjithëpërfshirëse të aksesorëve dixhital. Produktet përfshijnë seritë e shtrirjes periferike të kompjuterit, seritë e transferimit periferik të celularit, seritë e transferimit dixhital periferik, seritë e transferimit USB2.0 / 3.0 / 3.1 usb-c, seritë e transferimit SlimPort, seritë e shpërndarësit HDMI, etj.
LEXO MË SHUMË
N YSE KENI M M SHUM PYETJE, SHKRIMI N US SHBA
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë nga sa mund ta imagjinoni.